Catlamaja

Inspireeriv koostöötamise keskkond Rõuges
Soojuse tn 5, Rõuge alevik, Võru maakond
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Inimeste arv
20
Interneti mõõdetud näidistulemus
60 Mbps / 50 Mbps
Söömisvõimalused
lähedal asuv toidukoht
Lisaks
monitori või suurema ekraani olemasolu
toiduerisustega arvestamine
Hind
kaugtöötaja päevapilet 10€ (saab kasutada töökohta jagatud ruumis kuni 24h). Kõik koosolekuruumid: esimene tund 10€, iga järgnev tund 5€.

Catlamaja asub Rõuge alevikus, keskkond on kujundatud klassikalise koostöökontori stiilis. Catlamaja on koht, kuhu on oodatud kaugtöötajad kas üksi või meeskondadena. Siin saab eraldi ruumis pidada koosolekut või viia läbi koolitust.

Telefonikõnedeks ja väikesteks koosolekuteks saab kasutada privaatseid päiksepoolseid tubasid. Meie erilisus seisneb selles, et oleme ainult kaugtöökeskus ja siin puuduvad teised külastajad ning muude teenuste tarbijad. Catlamajas saate keskenduda oma tööle privaatselt.

Kaugemalt tulijad leiavad lähedusest hulgaliselt erinevaid majutuskohti ja mitmeid toitlustajaid. Rõuge piirkond on väga rikkalik vaatamisväärsuste ja vaba-aja veetmise võimaluste poolest. Sportimisvõimalusi jagub samuti kuhjaga. Suvel saab järvedes ujuda, talvisel ajal jääväljakul uisutada või hokit mängida. Lisaks pakuvad lõõgastust golfiväljak, tenniseväljak, võrkpalliplats, kunstmuruga jalgpalliplats, skatepark, spordihoone (võrkpall, korvpall, jalgpall, aeroobika, jõusaal), matkarajad, kergliiklustee rulluisutajatele ja jooksjatele ning saab isegi ratsutada. Talvel pakub mäesuusatajatele ja lumelauduritele rõõmu Kiidil asuv tõstukiga suusamägi. Kelgukoeramatku tehakse nii suvel kui talvel.

Oleme avatud eelbroneeringute põhjal vastavalt kliendi soovidele vajadusel kasvõi 24/7. Ka nädalavahetustel ja riigipühadel.