Mõniste Rahvamaja

Kohaliku elu kultuurikandja
Rahvamaja, Kuutsi küla, Rõuge vald, Võru maakond
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Inimeste arv
1-160
Söömisvõimalused
kööginurk, kus saab ise kokata
võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
omaette olemine
monitori või suurema ekraani olemasolu
kohapealne majutus
Hind
kaugtöötaja 1-3h kontori kasutus 15€, terve päev 25€. Ööbimine 20€/in. Saali, fuajee ja kohviku rent 1-3h 80€, ööpäev 300€. Kogu maja ööpäev (sh 4 magamiskohta) 350€.

Mõniste Rahvamaja asub Kuutsil, 4km Mõnistest. Rahvamajast leiad vastutuleliku ja armsa pererahva, kes soovib, et igal külalisel oleks nende juures väga hea olla.

 

Kaugtöötajale on kasutada suur ja valgusküllane ruum mugava arvutikoha, printimisvõimalusega ja suure lisaekraaniga seinal. Selles kontoriruumis on kohvimasin ja mugav diivan koos lauaga. 

 

Meeskonnaga tulles saab seminari, konverentsi või töötuba pidada saalis. Õhtuseks meelelahutuseks saab juurde tellida erinevaid kultuurilist laetud sündmusi (tantsuõhtud, teatrietendused, kontserdid, rahvamuusikalaagrid) ja matku.

 

Vahetus läheduses asub Mõniste Talurahvamuuseum, mis on vanim vabaõhumuuseum Eestis (talvisel perioodil avatud päeva I pooles, suvisel perioodil terve päeva). 12km kaugusel saab mai keskpaigast septembri keskpaigani külastada Filmi Vargamäe külastuskeskust.

 

Toitlustus

 

Rahvamajas kohapeal toitlustajat ei ole, kuid on väga mugav kõigi vajalike vahenditega köök, kus saab ise endale meelepärase valmistada. Suuremate gruppide puhul saab organiseerida catering'i. Toidunõud on olemas 120 inimesele.

 

Lähim pood asub Mõnistes, vaid 4km kaugusel ja kohvik Varstus, kuhu on ca 10km. Samuti on lähedal Läti riigipiir ja seal asuv Ape linn, kust leiab mõned poed ning kohviku. Rahvamajas on olemas külaliskorter nelja ööbimiskohaga (kahesed toad), milles asub samuti kööginurk.