Navi Külaselts

Elu ja sisuga täidetud paik Võru külje all
Navi küla, 65511 Võru vald
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Inimeste arv
1-120
Interneti mõõdetud näidistulemus
68,2 Mbps / 88,11 Mbps
Söömisvõimalused
kööginurk, kus saab ise kokata
võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
omaette olemine
monitori või suurema ekraani olemasolu
võimalus luua uusi kontakte
toiduerisustega arvestamine
Ligipääsetav (arvestab erivajadustega inimestega)

 

Navi seltsimaja on hubane ja mitmekülgsete võimalustega aktiivne kogukonnakeskus. Võru linnast umbes 4 km kaugusel asuv seltsimaja pakub võimalusi nii suuremate koolituste, konverentside korraldamiseks kui ka väiksema seltskonnaga kaugtöö tegemiseks. Ruumid nii esimesel kui teisel korrusel on paindlikud ning internet väga kiire! 

 

Atmosfäär toetab tulemuslikkust, nutikaid ideid ja uuenduslikke algatusi, sest just sellised algatused sünnivad selles majas. See on maja, kus käivad koos vaevu kaheaastased (mänguringis) ning samal ajal teistes ruumides toimub väärikate ülikooli loeng. Kord nädalas kõlavad Teppo lõõtsad (lõõtsaõpituba koostöös A.Teppo Lõõtsataluga), samal ajal paugutavad külas elavad spordihuvilised saalihokit mängides palle väravasse. Siin õpetatakse kalligraafiat, toimub arvutikursus eakamatele, korraldatakse kontserte, lastelaagreid, jooksuvõistlusi ja veel palju muud. 

 

Meeskondadel ja üksikisikutel on mõnusaim aeg siin just neljapäeviti ning reedeti, et teistsuguses töörütmis nädalavahetusele vastu minna.