Tõrva Raadio

Ühendades põlvkondi
Valga 3, Tõrva, 68601 Valga maakond
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Inimeste arv
12
Interneti mõõdetud näidistulemus
191 Mbps / 48 Mbps
Söömisvõimalused
lähedal asuv toidukoht
võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
omaette olemine
monitori või suurema ekraani olemasolu
võimalus luua uusi kontakte
toiduerisustega arvestamine

Tõrva südalinnas paiknevates Tõrva raadio ruumides on väga hea valgus (nii looduslik, kui laevalgustus) ja kõik muu töötegemiseks vajalik olemas. Saab luua klassikalise koostöötamise kontori, eralduda üksinda eraldi ruumi või korraldada meeskonna koosoleku (väga mõnusalt mahub toimetama 10-12 inimest).

Olemas on ülikiire valguskaabliga internet, samuti kõik vajalik professionaalsete helisalvestuste tegemiseks (podcast’ide salvestamisest helidisaini ja monteerimiseni). Kuna ruumid on logistiliselt väga heas asukohas, on kõik vajalik, alates värskendavast suplusest kuni mõnusa kõhutäieni, mugava jalutuskäigu kaugusel. Autoga saab parkida hoone kõrvale ning bussijaam on samuti minuti kaugusel.

Tõrva Raadio ruumides tegutsevad MTÜ Tõrva Noorte Liit – noored, kes veavad eest hooajalist raadiot (sagedusel 90,0MHz); samuti kasutab vahel  kontoripindu kohalik ajalehetoimetus. Kuna Tõrva kogukond on mõnusalt väike, aga väga ühtehoidev ja tegus, on Tõrva Raadio meeskonna poolt  kaugtööd toetavad teenused nauditavalt korraldatud. Lisasoovid erinevate meelelahutus- või sportimisvõimaluste nautimiseks piirkonnas või  kaugemal Mulgimaal on samuti lihtsasti korraldatavad.

Kuigi ruumid asuvad Tõrva südalinnas, on tegu rahuliku ja ilusa vaatega töökeskkonnaga. Kohvi ja teed saab tööpäeva vältel teha väikeses kööginurgas. Puhkenurgast leiab ka ohtralt lauamänge.

Tutvustav artikkel >>>