Inspiratsioonikonverents

Ootame personalijuhte, -spetsialiste ja kõiki, kes igapäevaselt inimestega töötavad, 14. oktoobril Mooste Mõisa folgikotta. Võta endale see päev, et kuulata oma ala eksperte, saada juurde väga palju inspiratsiooni ja luua uusi kontakte!

Konverentsil esinevad*: Kati Orav (visualiseerimise õpetaja ja uurija, Creativity Catcher), Age Rosenberg (coach ja muutuste mentor, Headflow), Merle Saviauk (turundusjuht ja juhatuse liige, PepsiCo Eesti AS), Johan Randvere (pianist), Mart Parind (jurist Advokaadibüroos NOVE ja podcast'i "Tippvorm" tegija), Tiina Saar-Veelmaa (psühholoog ja tööõnne uurija, Aaretesaar & HappyMe). 

Muusikalist vahepala pakub noor ja värske kollektiiv Viva La Folk. Kohal on šaržikunstnik Kristjan Juusu, kes püüab lõuna- ja kohvipausidel pildile kõik, kellele (loosi)õnn kohapeal naeratab.

Kõiki konverentsil esinejaid tutvustame lähemalt @coworkingparadise Facebook'i kanalil!

Ürituse korraldab SA Põlvamaa Arenduskeskus Põlvamaa PATEE-programmi 2020-2023 vahenditest. Üritust toetab Euroopa Regionaalarengu Fond. Konverentsi omaosalus inimese kohta on 20 eur (sisaldab lõunasööki ja kohvipause). Piletid FIENTAst.

*Korraldajal on õigus esinejaid programmi juurde lisada.