Kupland on avatud!

21. juuli hommikul toimus Kuplandi avamise hommik - Kagu-Eesti kaugtöövõrgustik on nüüd ametlikult avatud. Kupland on kaugtööks disainitud maa, mis ühendab Põlva-, Võru- ja Valgamaa Kagu-Eesti kaugtöövõrgustikuks.

Kuplandi avaüritus toimus kompetentsikeskuses Tsenter. Pidulikult võeti vastu Kuplandi esimesed 16 liiget, kellega SA Põlvamaa Arenduskeskus on käesolevaks hetkeks koostöölepingud sõlminud. Osapoolteks on Põlvamaalt Kanepi Külalistemaja, Loovusait, Pesa hotell, Räpina loomemaja, Siidrikoda; Valgamaalt Karupesa hotell, Lüllemäe Rahvaõpistu, Sangaste Mõis, Tehvandi Spordikeskus; Võrumaalt Catlamaja, Georgi hotell, Kagu-Eesti Innovatsioonikeskus, Liblikaaed, Liiva-ATE, Suur Muna ja Ööbikuoru Villa.

Koostöölepingu juurde kuulub ka standard - vastavalt sellele, kas koostööpartner soovib keskenduda individuaalsete kaugtöötajate või meeskondade vastuvõtule. Standard aitab pakkuda võimalikult sarnase kvaliteediga teenust. Kuplandi liikmed on valmis pakkuma kliendile sobivat töötamise kohta vastavalt tema soovidele ja vajadustele - olgu selleks omaette olemine, seltskonnavahetus uute kontaktide loomiseks, pikemaajaline töötegemise koht või hoopis päevane meeskonnatöö, millele järgneb õhtune meelelahutus. Oleme abiks eeskätt arvutiga töötajale, kes on teinud tööd ühes ja samas keskkonnas, kuid vajab vaheldust.

"Kupland on tulnud selleks, et jääda ja kujuneda hiljemalt 2030. aastaks Kagu-Eesti suurimaks tööandjaks," sõnas SA Põlvamaa Arenduskeskuse juhataja Lennart Liba. "Kaugtöö on uus reaalsus oma mitmekesisuses. Võimalusega teha tööd kodus igapäevaselt, tulla Kagu-Eestisse tööle teatud ajaks üksinda või tiimiga. Avaliku sektori töökohad, rahvusvaheline kaugtööturism, diginomaadid, firmad on Kuplandi oodatud."

Kupland paneb Sinu mõtte teistpidi käima! Tuleb vaid leida sobiv kaugtöökoht (abi saab valmivalt www.kupland.ee lehelt), võtta kohaga ühendust ja seejärel saab tulla kaugtööle. Kindlasti tasub tulla ja proovida, kaugtöö saab siin Sinu jaoks uue tähenduse.

 

Lisainfo:
Lisanna Elm
Kagu-Eesti kaugtöökeskuste projektijuht
SA Põlvamaa Arenduskeskus
+372 5345 0975
lisanna.elm@polvamaa.ee