Ettevõtlusmaja (Entrepreneurs Forest)

Aeg ette võtta!
Mustajõe, Põlva maakond
1-10
Põlva 13 km, Tartu 59 km, Tallinn 232 km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
249.09 Mbps / 26.03 Mbps
Söömisvõimalused
Kööginurk, kus saab ise kokata
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Kohapealne majutus
Võimalus luua uusi kontakte
Toiduerisustega arvestamine
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
Kaugtöötajale al 30 €/ööpäev. Dataprojektor (hinnas), lisaekraan töölauale 20 eur/päev; istumispall (hinnas), tahvlid (hinnas), kohvi /tee (hinnas). Kogu kompleksi rentimiseks küsi eraldi pakkumist.

 

Mis teeb Ettevõtlusmaja eriliseks?

 

Retrohõnguline vana renoveeritud talu on peidetud Vana-Võromaa metsade vahele. Ettevõtlusmaja (inglise keeles kutsume Entrepreneurs Forest) on mõeldud just Sulle, kui otsid uusi kontakte ja inspireerivat kaugtöökohta. See on koht, kus on aeg ette võtta! 
 
Meie kaugtöö talus võib tööd teha nii üksi, kaaslasega kui ka kokkuhoidva 10-liikmelise tiimiga. Vanas taastatud talus on olemas kõik vajalik tööks ja väljapuhkamiseks, kus meeleolu loovad retro interjöör, ripptoolid ja muusikalised instrumendid. 
 
Lisaks on olemas ka peamajast 60 m kaugusel metsa läheduses eraldi kämping, millest on loodud podcasti stuudio. Kui parasjagu heli salvestamise soovi ei ole, siis on võimalik kasutada ruumi privaatseteks zoomi kõnedeks. Kaasaskantavad wifi hotspotid on samuti olemas!
 
Meeleolu loovad õnnelikkuse ohvitserid: kassid, koerad ja vahepeal võivad õues jalutada ka kanad, kuked ja kured. Sirutuspause pakub põline Vana-Võromaa mets ja läheduses asuv Meenikunno raba ja Maanteemuuseum (~5 km kaugusel). Lisaks saab kohapeal soovi korral eraldi tasu eest küsida eratundi joogatreeneriga. Kompleksis on olemas võimalus kasutada tenniseväljakut (eraldi broneerimine). Järv on ~1 km jalutuskäigu kaugusel ning kohapeal olemas jalgratta rentimise võimalus. Kalosside ja susside kandmine on “kohustuslik”.

 

Mida veel Ettevõtlusmaja pakub?


 
Kompleksis 4 magamistuba (igas magamistoas max 2 voodikohta ja töölaud). Lisaks on 3 kämpingut, kus üks voodikoht ja töölaud. Samuti on kõikidele kaugtöötjatele ühises kasutuses fotostuudio, kaminaruum, elutuba, veranda, saun, podcasti stuudio, köök ja väliköök. 
 
Suitsusauna kütmise võtame enda hooleks eritasu eest, kui soovid seda spetsiaalsetel aegadel. Kui satud meie juurde, aga nädalavahetusel, siis teeme ühiseid sauna, tennise- ja kinoõhtuid. Vahepeal kokkame ühiselt ja teeme väljasõite, millega saavad osalised ühineda. 
 
Kõige olulisemad kohtumised on muidugi peetud suitsusaunas, mida on läbi aastate külastanud rahvusvaheline seltskond. Kaugtöötajaid ja diginomaade on kohale tulnud näiteks USA-st, Saksmaalt, Inglismaalt, Kanadast, Ukrainast, Itaaliast, Rootsist, Iisraelist ja Poolast.
 
Kokkamise rõõmu jätame nädalapäevadel Sulle, lisaks soovitame häid kohalikke maitseid lähedal ja kaugemal. Samuti on võimalik tellida suurematel üritustel lisatasu eest kohalik catering, kes kasutab toorainena metsande ja kohalikke köögivilju. 

Külastamiseks/toa broneerimiseks tuleb täita eraldi vorm, kus lühidalt kirjas, miks soovitakse tulla. Ettevõtlusmajaga saavad ühineda üksnes kaugtöötajad, ettevõtjad, diginomaadid või inimesed, kes soovivad uut ettevõtet luua. See kõik on selleks, et kohapeal oleks sarnaste huvide ja soovidega inimesed, et luua parem dünaamika töökeskkonnas. Vaatame ühinemissoovi läbi ja aktsepteerimisel saadame Teile täpse asukoha ning GPS-koordinaadid. 
 
Lisaks sellele korraldame ka eriteemalisi retriite (nt krüptorahad, turundus, õigus) ja nädalavahetuse mõtete meistriklasse. 

Võta ühendust

Contact form