Haanjamehe taluhotell ja spa

Lõõgastu tööks ja puhkuseks
Vakari küla, Rõuge vald, Võrumaa
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Perega
Interneti mõõdetud näidistulemus
246.77 Mbps / 17.79 Mbps
Söömisvõimalused
lähedal asuv toidukoht
võimalus kohapeal einestada (kohvik/restoran)
võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
omaette olemine
monitori või suurema ekraani olemasolu
kohapealne majutus
toiduerisustega arvestamine
Hind
Suure seminarimaja (simmanisara) rent 110€/ tund, min 3 tundi. 1100€/ööpäev. Väikese seminarimaja (rehetare) rent 50€/tund, min 3 tundi. 580€/ ööpäev. Aidamaja rent alates 180€/ ööpäev (tööpäevadel või pikemaaegsem rent - küsi pakkumist)

Meeskonnaga tulles

Konverentsi- ja peomaja ehk simmanisara mahutab teatristiilis kuni 200 osalejat. Vajalik esitlustehnika (kõlarid, mikrofonid, ekraan, projektor) on saalis olemas. Saab kasutada statsionaarset lava ja selle vastasseinas baar koos abiruumiga. Simmanisara juurde kuulub ruumikas teisaldatava varikatusega väliterrass.

Väiksematele meeskondadele on rehetare (40 inimest) ja saunamaja (20 inimest).

Lisategevustena pakume ka sündmuste programmi koostamist ja läbiviimist, erinevaid esinejaid, töötubasid; jalgsi-, ratta-, suusa- ja räätsamatkasid.

 

Privaatselt, paarina või perega tulles

Sind ootavad põnevad majad: Katto (4 in), Hello (2 in), Pedo (5 in), Liso (3 in), Wido (8 in), Juula (2 in), Jakob (7 in) ja Marri sviit (4 in). Mõnda maja on võimalik kasutada ka ühendatult. Palun anna teada, kui soovid tööd teha; piisavalt kohti nii eraldumiseks kui keskendumiseks.

 

2024. aasta kevadeks valmib ainulaadne spa-ala loodusesse! Spa hoone on talukeskkonda sobituvalt ühekorruseline ja jaguneb kolmeks: ettevalmistusosa, lõõgastusala ja protseduuride osa. Lõõgastusala on vaadetega ühelt poolt metsale, teiselt poolt tiigile ja taluõuele. Kompleksi kuuluvad lisaks basseinile erinevad saunad (auru-, soola-, aroomisaun, sanaarium, suitsusauna replica), jaapani vann, protseduuriruumid. Lisaks saab terrassil olemist nautida ja ennast looduslikku veesilma kasta.