GMP Clubhotel

GMP Clubhotel kaugtöökorterid on ideaalsed teile, kes te hindate vaikust ja privaatsust. Tule kaugtööle üksi või meeskonnaga - teie kasutada on kauni Pühajärve-vaatega seminariruum, kus ideed jõuavad iseenesest teieni.
Tennisevälja 1, Otepää
1-40
Otepää 2km, Tartu 45km, Tallinn 208km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
46 Mbps / 46 Mbps
Söömisvõimalused
Kohapealne toitlustus
Kööginurk, kus saab ise kokata
Võimalus kohapeal einestada (kohvik/restoran)
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Kohapealne majutus
Toiduerisustega arvestamine
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
seminarisaal al 25 €/h, majutus al 100 €/ööpäev

 

Mis teeb GMP Clubhoteli eriliseks?

 

GMP Clubhotel ootab kaugtöökorteritesse inimesi, kes hindavad vaikust ja privaatsust ning töötegemise kõrvale tipptasemel toidu nautimist. Sina saad tunda ennast sama mugavalt kui kodus, kuid nautida samas külalise rolli, sest kõige eest kantakse hoolt. 

Meeskonnaga kaugtööle tulles leiab eest moodsa seminariruumi, mis pakub Pühajärvele lummavat ja inspireerivat vaadet. Seminariruumi mahub mugavalt kuni 40 inimest, kuid majutuma koguni 70 inimest (50 eraldi magamiskohta). Sirutuspause saab teha matkaradadel järve ümber, soovi korral pakib lõunasuupisted kaasa GMP Pühajärve restoran.

Kui ametlik töötegemise osa on lõppenud, saab meeskonnaga katsetada alati midagi erilist ja uudset kohalike tegijate juhendamisel. Või lõõgastuda katusekorruse saunades, kus avaneb imeline vaade Pühajärve ümbrusele.  
 

Võta ühendust

Contact form