Mooste Mõis

Ajalooline Mooste mõisakompleks asub Põlvamaal. Lisaks hubasele toale külalistemajas leiab siit erinevaid töökodasid, imemaitsvat kehakinnitust ja aega iseendale. Tule kaugtööle üksi, meeskonna või perega – siin on ideaalne paik keskendumiseks.
Mõisahoovi tee 4, Mooste, 64616 Põlvamaa
1-600
Põlva 13km, Tartu 44km, Tallinn 224km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Perega
Interneti mõõdetud näidistulemus
Folgikoda WIFI: 78 Mbps / 75 Mbps; kaabelühendus (cable connection) 95 Mbps / 98 Mbps. Linakoja külalistemaja (guest house) WIFI: 36 Mbps / 15 Mbps.
Söömisvõimalused
Kohapealne toitlustus
lähedal asuv toidukoht
Võimalus kohapeal einestada (kohvik/restoran)
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Kohapealne majutus
Võimalus luua uusi kontakte
Toiduerisustega arvestamine
Ligipääsetav (arvestab erivajadustega inimestega)
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
Linakoja 2-toaline apartement "Kabinet" (üksikule kaugtöötajale) 70€/ööpäev, sh hommikusöök). Külalistemaja seminariruum (kuni ca 12 in) 60€/päev. Folgikoja kaminasaal (kuni 60 in) al. 300€/päev; suur saal (kuni 600 in) al. 900€/päev.

 

Mis teeb Mooste mõisa eriliseks?

 

Ajaloolisest Mooste mõisakompleksist leiab nii Kagu-Eesti suurima konverentsisaali kui ka hubase toa külalistemajas privaatseks kaugtöönädalaks. Mõisas tegutsevad erinevad töökojad kirevate meistritega siit- ja sealtpoolt piiri, leiab nii majutust, toitlustust kui ka aega iseendale.

 

Mõisa karjalaut ehk tänase nimega Folgikoda peidab suurimat saali siinpool Emajõge, mis mahutab konverentsiks kuni 600 inimest (laudadega ca 150). Saal on varustatud kaasaegse heli-, valgus- ning esitlustehnikaga, et miks mitte tegus konverentsipäev hoopis meeleoluka kontserdiga lõpetada.

 

Mõisaaegses puutöökojas tegutsev Linakoja külalistemaja võõrustab nii üksiktöötajaid kui gruppe, nii tööks kui puhkuseks. Sooja kõhutäie eest hoolitseb majas tegutsev kohvik Sume Sõstar.

 

Inspiratsiooni saab ammutada mõisas tegutsevatest eriilmelistest kodadest või ühineda lausa nende pakutavate koolitustega puutööst maitseviinadeni või graafikast savimeditatsioonini.

 

Pärast tööd (või lausa vahepalaks) saab lõõgastuda vanas mõisa meieris tegutsevas privaatspaas või supelda siinsamas Mooste järves. Korilasehing leiab tööpäevajärgse õnnetunde ka lähedalasuvatest mustikametsadest.

 

Tervitame nii üksikuid rahu ja vaikuse otsijaid, kui ka igas suuruses kollektiive – andke meile oma soovidest teada!

 

Loe tutvustavat artiklit >>>

Võta ühendust

Contact form