RemoteNow Club

Elamusmajutus ja seminariruumid, mis turgutavad loovust!
Neitsijärve talu, Uibujärve küla, Põlva vald
1-20
Põlva 11 km, Tartu 60 km, Tallinn 235 km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
115 Mbps / 56 Mbps
Söömisvõimalused
Kööginurk, kus saab ise kokata
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Monitori kasutamise võimalus
Kohapealne majutus
Toiduerisustega arvestamine
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
Üksinda kaugtööle: 50€ ööpäev (sisaldab majutust, ühistööala kasutamist ja head kohvi), minimaalselt 2 ööd. Päevane seminaripakett: alates 530 € (hind 10 inimese korral sisaldab seminariruumi koos tehnikaga ja lõunasööki, kohvi, teed ja vett)

Väikese, aga sügava rabajärve kaldale rajatud unikaalne kompleks kuni 15 osalejaga meeskonnaürituste jaoks - seminarid, ajurünnakud, suve- ja talvepäevad. Kompleksis on palkaita rajatud seminariruum ning ühistööala (mida saab ka seminarideks kasutada) ja kohvikumaja, elamusmajutus ja saunad. Vahepauside ajal külastamiseks on kompleksis Loovusrada - väike teemapark, mis avab loovuse olemust 30+ loo ja ülesande kaudu ning inspireerib heureka hetki.

 

MEESKONDADELE: Privaatsed seminariuumid, mis turgutavad loovust

 

Seminariruumide kiirülevaade

•    Kui suurtele üritustele? Kuni 30 inimest ühepäevasteks üritusteks  ja kuni 15 mitmepäevasteks.
•    Mis tüüpi üritustele? Strateegia arutelud, koolitused, töötoad, seminarid, ajurünakud jmt.
•    Kui palju inimesi mahub ööbima? Meil on 15 ööbimiskohta.
•    Kuidas on korraldatud toitlustus? Toitlustus on Lõuna-Eesti legendaarse kohviku "Tillu" kokkade ja kondiitrite poolt. Toidud serveeritakse meie kohvikumajas. Loomulikult arvestama toiduerisustega.

 

Kompleks on disainitud selliselt, et see ergutaks nii liikumist kui kokkupuudet loodusega, sest need suurendavad loovust ja aitavad su meeskonnal rohkem saavutada. 

 

Seminariruumid on loovuse ergutamiseks sisustatud kott-toolide, tumbade ja kiiktoolidega - vabam ja mänguline õhustik paneb mõtte teisiti tööle.
Heade ideede tekkimiseks on vaja neid ka vabamas õhkkonnas ühiselt "põrgatada". Kohvikumaja on kompleksi süda, mis ongi just hea koht õhtuseks ideede "põrgatamiseks" ja mõnusaks ühiseks olemiseks.

 

Lahendused, millega meeskonnad siit ära lähevad on julgemad ja lennukamad kui alguses mugav tundus, sest meie keskkond ja metoodikad panevad mõtte tööle.

 

Millised on lisavõimalused?

•    Loovusrada - koostöös Jaan Aruga loodud unikaalne loova mõtlemise teemapark, mis juhatab loova lahenduseni.
•    30-minutiline inspiratsioonikõne "KIRG ehk 5 praktilist soovitust ideede käima tõmbamiseks." See on 20 aastane ajurünnakute kogemus 30 minutiga.
•    Metoodilise ajurünnaku juhtimine. 
•    Soovi korral privaatne kontoriruum veebikõnede tegemiseks.
•    Soovi korral transfeer raudteejaamast.
•    Soovi korral saate õhtuse tegevuse valida meie vabajatagevuste nimekirjast (nt Emajõe Suursoo või Võhandu matkad, ühiskokkamine, meisterdamine vmt). Küsi ja me saadame sulle "menüü".

NB! Kui soovid, siis me korraldame sinu meeskonnaürituse täisteenusena - esinejad, majutus, toitlustus, seminariruumid, vabaajategevused (saunad, matkad, töötoad, ekskursioonid jpm). Räägi meile oma plaanidest ja me aitame need teoks teha - me oleme rohkem kui vaid seminairuumid.

 

Üks oluline asi veel - mugavus!

Oled olnud olukorras, kus hotelli või spaa seminariruumis oma sündmust tehes, ei saa osalejad kohe asju oma tubadesse panna ning lahkumispäeval peate seminaris pausi tegema, sest toad tuleb ära anda? 

Meie juures olete sellest murest priid - toad on terve siin olemise aja teie käsutuses, ei mingit kottide tassimist või hilise ega varajase registreerimistasu maksmist. On ju mugav?

 

***

 

KAUGTÖÖTAJA üksi või väikse seltskonnaga: Selleks, et teha asju teisiti – vaheta keskkonda, kus töötad!

 

Üksikisikule või väikesele seltskonnale, kellel on vaja projekt valmis teha või leida inspiratsiooni oma tööalaste väljakutsete lahendamiseks.
Põgene rutiinist ning linnakärast, keskendu oma töisele väljakutsele. Puhkehetkel turguta loovust Loovusrajal – jaluta lihtsalt insipiratsiooniks, lahenda oma väljakutse või moluta hoopis molutamisoaasis.

 

Töö saab tehtud ja sa lähed siit ära julgemate ideedega ning kuidagi mõnus oli ka olla. Vähemalt nii oleme me korduvalt ja korduvalt oma külastajatelt kuulnud!

 

Milline on eluolu?

Ööbimiseks on elamusmajutus minimajas. Majad paiknevad rabajärve kaldal, iga maja all on 2-3 meetrine turbakiht, mis tekib 2000-3000 aastaga ja loob omalaadse "hõljuva" kogemuse. See on täiesti unikaalne elamus! 

Saunaelamuseks on mitmeid võimalusi näiteks parvsaun rabajärvel - hüppa leilist otse vette, uju looduslikus rabajärves või liugle SUP lauaga järve teise otsa kopramaaailma uurima. Või hoopis naudi päikeseloojangut viljapõllu serval asuvas kümblustünnis, mille oleme täitnud rabajärveveega

 

Kuidas on korraldatud toitlustus?

Kompleksis on kohvikumaja, kus on täisvarustusega köök söögi tegemiseks ja kohvimasin (sest hea kohv on inimõigus). Toiduained saad tuua Maksimarketist (9 min autosõidu kaugusel) või tellida e-Selveri kulleriga.

 

Miks mitte ühildada mõni päev lõuna- või õhtusöök ägedas kohvikus töötamisega?

Teisipäevast laupäevani on avatud ka legendaarne Tillu kohvik (9 min), Haanjas on iga päev avatud White Guide soovitatud kohvik Suur Muna (38 minutit).

 

Mida vahvat ma puhkehetkel teha saan?

Kui kohapealne mõnus olemine ära väsitab ja vaheldust on vaja, siis läheduses on Võhandul asuvad Viira vesiveski ja Süvahavva vesiveski varemed - ürgsed kohad, mis on ideaalsed akude laadmiseks (8 min autosõidu kaugusel).

Piirkonna asju leiad ka sellest postitusest https://remotenow.club/blogi/mida-teha-louna-eestis

 

Töötamiseks loodud keskkond

•    Seminariruumis on olemas kõik vajalik esitlustehnika. 
•    Mõtete kirjapanemiseks on lisaks pabertahvlile ka 7,5 meetrine klaastahvel, kus on hea hoida silme all terve päeva arutelu tulemused - nii märkad vajalikke seoseid kergemini!  Klaastahvlid on ka ühistööalal ning õues.
•    Loovust ärgitav keskkond ja metoodikad - me oleme juhtinud 800+ ajurünnakut ja *toonud selle teadmise siia keskkonda. Küsi meilt ka ice-breaker ülesandeid või loovustehnikaid!
•    Privaatsus töö tegemisel - see siin on teie maailm, sest meil ei ole kunagi mitut meeskonda samal ajal. See on imeline luksus kui tead, et sind ei segata!
•    Kiire wifi (vähemalt 90 Mbps alla ja 40 Mbps üles) kogu territooriumil ja suvisel ajal õues töötamise võimalus - soojuskiirgurid, päikesevarjud ja arvuti laadimiseks pistikud.
•    Selge hinnakujundus - kõik tööks vajalik on hinnas (sh hea kohv ja tee), ei lisandu mingeid varjatud kulusid.
•    Konditsioneerid seminariruumides. 
•    Jura masina hea oakohv ja kohvijoogid (see on inimõigus) on kogu aeg piiramatult saadaval.
•    Töötamine oma toas, ühistööalal või privaatses 24/7 avatud kontoriruumis (anna oma eelistusest teada broneerimisel).
•    Kaheksas toas on töölaud ja perfoseinad märkmete panemiseks, et hoida erinevad mõtted korraga silme all.
•    Printeri ja lisamonitori kasutamise võimalus.

 

Hinnad

•    Üksinda kaugtööle:  50€ ööpäev (sisaldab majutust, ühistööala kasutamist ja head kohvi), minimaalselt 2 ööd. 
•    Päevane seminaripakett: alates 530 € (hind 10 inimese korral sisaldab seminariruumi koos tehnikaga ja lõunasööki ning kohvi, teed ja vett). 
•    Kui tuled mitmeks päevaks meeskonnaga või seltskonnaga kaugtööd tegema – küsi hinnapakkumist!

 

RemoteNow Club on Loovusaida tütarbränd, loe tutvustavat artiklit SIIN.

Võta ühendust

Contact form