Võru HUUB

Noorte ja ettevõtjate sünergia
Vabaduse 12/2, Võru linn, Võru maakond
1-30
Võru 0km, Tartu 72km, Tallinn 247km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
WIFI 349.90 Mbps / 343.11 Mbps
Söömisvõimalused
lähedal asuv toidukoht
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Võimalus luua uusi kontakte
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
Töölaua rent 20€/päev (või 5€/h), koosolekuruum 15€/h, ürituste ruum päevaks 150-250€ (olenevalt tundide arvust).

 

Miks on Võru HUUB eriline? Esiteks, coworking. Teiseks, networking.

 

Suurema tiimiga tulles

 

Võru HUUBis on olemas ürituste saal, mille teeb eriliseks lava. Ruum on varustatud vajaliku esitlus-, heli-, valgus- ja videotehnikaga, mis võimaldab korraldada üritusi nii kohapeal, kui ka otseülekandena. Teatristiilis paigutab sinna mõnikümmend inimest.

 

Väiksema tiimiga tulles

 

Meie koosolekute ruumides on võimalik kõigil pidada koosolekuid kuni 6-liikmelise seltskonnaga. Koosolekute ruumis on olemas 55-tolline teler ning öökulli kaamera, mis võimaldavad pidada ka hübriidkoosolekuid. 

 

Üksinda tulles

 

Kaugtöö ruumis ootavad sind ergonoomiline tool ning ühe nupuvajutusega kõrgust muutev laud, mis muudavad sinu töökeskkonna just selliseks, nagu vajad! Rahulik ruum, mis mahutab kuni kolm kaugtöö kohta. HUUBi tööle tulles on võimalus töötamise kaaslast kohata. Samas, privaatse videokoosoleku ajaks leiame Sulle ka eraldi ruumi.

 

Muide, HUUBis on olemas ka enda helisalvestuse ruum, mis sobib ideaalselt podcastide salvestamiseks. Ruum on varustatud helisalvestuseks vajaliku tehnikaga ning tarkvaraga (FL Studio).

 

Kui aju vajab intensiivsest tööst puhkust ja värskendust, siis on leidub sellele lahendus HUUBi puhkeruumis, mis on varustatud erinevate raamatute, lauamängude ning videomängude konsoolidega. Puhata on võimalik ka meie ruumides asuvas köögis, kus saad einestada, juua kohvi, teed või kakaod ning suhelda erinevate inimestega.

 

Tule ja tee oma coworking tööpäev meie juures! Oleme rõõmsad, kui HUUBis ettevõtlusega alustavad noored kohtuvad vabas vormis kaugtööpäeval olevate ettevõtjate või spetsialistidega!

Võta ühendust

Contact form