Eesti Maanteemuuseum

Eesti maanteemuuseum on Kagu-Eesti suurim kultuuritankla Kanepi vallas. Ideaalne kaugtööks meeskonnaga, ja konverentside, seminaride või koosolekute pidamiseks. Siin süttivad uute ideede rohelised tuled ning mõttekiirusel pole piiranguid.
Varbuse, Kanepi vald 63122 Põlva maakond
seminarisaalid kuni 150 inimesele
Sihtgrupp
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
94 Mbps / 71 Mbps
Söömisvõimalused
võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
monitori või suurema ekraani olemasolu
Hind
Sillatuba või Masinahalli õppeklass 250€/päev (60€/h). Hind sisaldab muuseumikülastust. Masinahalli liikluskasvatuskeskus - perioodil oktoober-aprill ruumide kasutamise võimalus ja hind kokkuleppel.

 

Mis teeb Eesti maanteemuusemi eriliseks?

 

Eesti Maanteemuuseum on Kagu-Eesti suurim kultuuritankla, mis sobib ideaalselt konverentside, seminaride, koosolekute pidamiseks ja kaugtöö tegemiseks.

Muuseum asub ajaloolise Postitee ääres. See on koht, kus ei meelita suurlinna tuled ja saab ideaalselt keskenduda. Siin süttivad uute ideede rohelised tuled ning mõttekiirusel pole piiranguid. Et kõik eelnev toimiks, on vaja töötegemiseks head internetiühendust ja võimalust astuda töökeskkonnast välja rohelusse. Maanteemuuseumis on see olemas. Lisaks piisavalt üllatuslikke ja põnevaid hetki, mis tööpäeva rikastavad.

Töökoosolekuteks ja seminarideks võimalus kasutada tallihoones paiknevat Sillatuba või Masinahallis asuvat õppeklassi. Suuremate konverentside läbiviimiseks pakume masinahalli omanäolist liikluskasvatuskeskust.

Üritusele juurde on võimalik tellida teede ajalooteemalisi lisategevusi ja töötubasid.

Loe tutvustavat artiklit >>>

Võta ühendust

Contact form