KODAS

Teekond täisväärtuslikuks eluks
Orava talu, Valgjärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
100 Mbps / 100 Mbps
Söömisvõimalused
kööginurk, kus saab ise kokata
võimalus kohapeal einestada (kohvik/restoran)
võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
omaette olemine
monitori või suurema ekraani olemasolu
kohapealne majutus
võimalus luua uusi kontakte
toiduerisustega arvestamine
Hind
Seminariruumi rent meeskondadele (kuni 60 inimest) 300€/päev või 84€/h. Seminariruumis olemas kõik tehnilised vahendid, samuti kohv, tee, vesi.

KODAS asub Kanepi vallas Valgjärve külas enamvähem nelja Lõuna-Eesti maakonna ristumiskohas. Tegemist on modernse tootmis-, kaugtöö- ja külastuskeskusega. Üksi või väikese meeskonnaga on võimalik töötada ja lõõgastuda kaasaegsete õunaaedade vahele rajatud arhitektuurses keskkonnas.

 

Kuppelmaastiku hunnitud vaated ja kiire internet toimivad kui magnet kaunist loodust ja rahu hindavale loomeinimesele. Joogitööstuse, baari ja korraliku köögipoole olemasolu lisavad kaugtöö keskkonnale veel täiendavad võlud ja naudingud.

 

Seminarisaal mahutab: koosolekustiilis kuni 30 inimest / teatristiilis kuni 60 inimest. Avaras seminariruumis on hea pidada suuremaid koosolekuid, koolitusi või seminari. Heal tasemel esitlustehnika ja kiire internet võimaldab pidada ka veebikoosolekuid.

 

Lisa seminari- või kaugtööpäevale veelgi elamusi ning osale siidrikoda tutvustaval tehasetuuril ning sellele järgneval degusteerimisel (15-22€/inimene).

 

Loe KODASe kohta tutvustavat artiklit SIIT.