KODAS

KODAS on imekaunis siidrikoda restorani ja majutusvõimalustega Valgjärve külas. Tule kaugtööle üksi või väikese meeskonnaga, ning saate töötada ja lõõgastuda õunaaedade vahele rajatud maalilises keskkonnas.
Orava talu, Valgjärve küla, Kanepi vald, Põlvamaa
1-60
Otepää 12km, Tartu 44km, Tallinn 219km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Interneti mõõdetud näidistulemus
100 Mbps / 100 Mbps
Söömisvõimalused
Kohapealne toitlustus
Kööginurk, kus saab ise kokata
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Kohapealne majutus
Võimalus luua uusi kontakte
Toiduerisustega arvestamine
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
Seminariruumi rent meeskondadele (kuni 60 inimest) 300€/päev või 84€/h. Seminariruumis olemas kõik tehnilised vahendid, samuti kohv, tee, vesi.

KODAS asub Kanepi vallas Valgjärve külas enamvähem nelja Lõuna-Eesti maakonna ristumiskohas. Tegemist on modernse tootmis-, kaugtöö- ja külastuskeskusega. Üksi või väikese meeskonnaga on võimalik töötada ja lõõgastuda kaasaegsete õunaaedade vahele rajatud arhitektuurses keskkonnas.

 

Mis teeb KODAS-e eriliseks?

 

Kuppelmaastiku hunnitud vaated ja kiire internet toimivad kui magnet kaunist loodust ja rahu hindavale loomeinimesele. Joogitööstuse, baari ja korraliku köögipoole olemasolu lisavad kaugtöö keskkonnale veel täiendavad võlud ja naudingud.

 

Seminarisaal mahutab: koosolekustiilis kuni 30 inimest / teatristiilis kuni 60 inimest. Avaras seminariruumis on hea pidada suuremaid koosolekuid, koolitusi või seminari. Heal tasemel esitlustehnika ja kiire internet võimaldab pidada ka veebikoosolekuid.

 

Lisa seminari- või kaugtööpäevale veelgi elamusi ning osale siidrikoda tutvustaval tehasetuuril ning sellele järgneval degusteerimisel (15-22€/inimene).

 

Loe KODASe kohta tutvustavat artiklit SIIT.

Võta ühendust

Contact form