Tõrva Veemõnula

Sukeldu metsa ja veemõnude lummusesse!
Puiestee 1, Tõrva
1-25
Valga 30 km, Tartu 67 km, Tallinn 203 km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Perega
Interneti mõõdetud näidistulemus
Alla kuni 300 Mb/s, üles 75 Mb/s
Söömisvõimalused
Kohapealne toitlustus
lähedal asuv toidukoht
Võimalus kohapeal einestada (kohvik/restoran)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Kohapealne majutus
Võimalus luua uusi kontakte
Toiduerisustega arvestamine
Ligipääsetav (arvestab erivajadustega inimestega)
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
seminar 25€/h, ööpäev al 89€/tuba

Tõrva Veemõnulas ole valmis sukelduma metsa ja veemõnude lummusesse, sest see on spaa, kus ühinevad õdus õhustik ja hingematvad vaated. Vaikses ja mõnusas keskkonnas on keskendumine lausa rõõm ning meele võib ekslema meelitada vaid mõni orav või männiokstes sahistav tuul.

Just siin käivad töö ja lõõgastus käsikäes, kui tervist tugevdavad saunad võtavad peale tööpäeva Su oma sooja embusse ning basseinide ja mullivannide veed pühivad argimured peast. Su tuba on soe ja voodi pehme, su ümber on linnulaul ja vaid mõnesaja meetri kaugusel on Tõrva kesklinn, kui peaksid soovima inspireeruda ägedatest kohalikest. 

Kaugtööks või seminariks pakume kiiret internetiühendust (allalaadimiskiirus kuni 300 Mb/s, üleslaadimiskiirus 75 Mb/s) ja kaasaegset esitlustehnikat.

Kaugtöökodu ühele saab Veemõnulas broneerida alates 89-st eurost, perega rõõmu jagades saab näiteks kolmese toa alates 109 euro eest. Seminariruumi kuni 8-le töökaaslasele saab 25 euro eest tunnis ja kui tulete veelgi suurema ja rõõmsama seltskonnaga (kuni 28 inimest) ning broneerite terve Veemõnula numbritoad (mida on kokku 13), siis on kõik seminariruumid ja esitlustehnika täiesti ilma eest. 
 

Võta ühendust

Contact form