Võru Instituut

Võru Instituut on Võru keele ja Vana-Võromaa kultuuri arendaja ei kusagil mujal kui Võrumaal. Tule kaugtööle üksi või meeskonnaga – siin on ideaalne paik keskendumiseks ja inspiratsiooni ammutamiseks kohalikus kultuuriruumis viibides.
Tartu 48, 65609 Võru
1-60
Võru 0km, Tartu 70km, Tallinn 246km
Sihtgrupp
Üksinda
Meeskonnaga
Söömisvõimalused
Kööginurk, kus saab ise kokata
lähedal asuv toidukoht
Võimalus kohapeal einestada (catering)
Lisaks
Omaette olemine
Monitori kasutamise võimalus
Võimalus luua uusi kontakte
Koosolekuruum
Aktiivsed tegevused
Hind
Kaugtöötaja 10€/päev; 5 päeva - 40€; 1 kuu - 100€. Seminariruumi rent 20€ tund/90€ päev, pärast kl 17.00 hinnad kokkuleppel.

 

Mis teeb Võru Instituudi eriliseks?

 

Võru Instituut asub armastatud Tamula rannapromenaadi ja Kreutzwaldi pargi vahetus läheduses.

Kaugtööle on oodatud inimesed, kes otsivad ühelt poolt vaikust, et saada töö valmis, teisalt aga soovivad ammutada inspiratsiooni kohaliku keele ja kultuuri keskkonnas viibimisest.

Kaugtöötaja jaoks on väikeses hubases teise töötajaga jagatavas toas töökoht akna all ja lisaks saab püsti tööd teha reguleeritava kõrgusega laua taga. Kööginurgas on olemas veekeetja ja mikrolaineahi.

Meeskonnaga tulles saab lisaks valgusküllase seminariruumi kasutamisele ja toitlustusele tellida ka võru keele lühiõpet või kohalikku kultuuri tutvustavaid esitlusi nii kohapeal kui erinevates muuseumides Vana-Võromaal. Teatristiilis mahutame 60 inimest.

Instituudi näitusmüügilt leiab võrukeelseid raamatuid, muusikaplaate ja kohalikku käsitööd. Instituudis töötavad väga sõbralikud inimesed, kes räägivad omavahel võru keeles, kuid külalistele tõlgitakse kõik vajalik ikka talle arusaadavasse keelde. 

Tulõ ja kae esi perrä! 

Loe ka instituuti tutvustavat artiklit "Mida teha Võrus?" >>>

Võta ühendust

Contact form